Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Volejbalisté v roce 2017 opět přivezli zlaté medaile

Ve dnech 27. a 28. května 2017 se v Karlových Varech konal jeden ze čtyř republikových turnajů v minivolejbalu v rámci kvalifikace mužů na mistrovství světa ve volejbale. Hráči klubu Volejbal Sokolov odjížděli na turnaj s velkými ambicemi, neboť v posledních letech republiková finále pravidelně vyhrávají. Mladí volejbalisté potvrdili svoji formu, když excelovali hned ve dvou kategoriích ze čtyř a přivezli domů dvě první místa. Ve žluté barvě se na prvním místě umístili Kuba Šiška a Víťa Musil, modrou kategorii pak vyhráli Martin Zahrádka, Libor Švec, Richard Pešek a Jan Dvořák. Přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů, děkujeme za přízeň rodičům a městu Sokolov, za jehož finanční podpory je činnost klubu realizována.

http://www.minivolejbal.cz/fotogalerie/fotogalerie-celostatni-kolo-minivolejbalu-karlovy-vary-2017-i.html

http://www.minivolejbal.cz/clanky/vysledky-celostatniho-kola-karlovy-vary-2017.html

Republikové kolo v Brně 2016

Ve dnech 17. – 18. září proběhlo v Brně celostátní finále barevného minivolejbalu, z kterého si hráči klubu Volejbal Sokolov přivezli hned dva mistrovské tituly.

Volejbalisté odjížděli na turnaj s velkými ambicemi, což potvrdili hned první den, kdy postoupili téměř do všech finálových skupin. V neděli pak hráli o titul, který si nenechali vzít. Podařilo se jim vyhrát dvě kategorie z pěti a nechali za sebou takřka padesát týmů z celé republiky. Velká gratulace patří Liboru Švecovi, Martinu Zahrádkovi a Richardu Peškovi, kteří bez jediné porážky vyhráli zelenou kategorii a dále Tomáši Zahrádkovi a Miroslavu Švecovi, kteří vyhráli kategorii oranžovou. Ve žluté nejmladší kategorii obsadili Adéla Dvořáková a Jura Bek sedmé místo. Druhá dvojice oranžové barvy Jan Jukl a Tomáš Koubek se umístili na 36. místě. V červené barvě patří 10. místo dvojici Jan Dvořák a Ondřej Kadeřábek.

Finálovou skupinu modré kategorie si zahráli Petr Koubek, Filip Faust a Tonda Kábrt, kteří vybojovali sedmou příčku. Druhé modré družstvo ve složení David Wallisch a Jan Hencl skončili 17.

Přejeme mnoho dalších úspěchů.

Republikové kolo v Liberci 5. - 6. 9. 2015

O tomto víkendu byli volejbalisté klubu Volejbal Sokolov součástí „Volejbalového supervíkendu“. V Liberci se po celý víkend bojovalo o medaile v celorepublikovém finále minivolejbalu v barvách, kam z krajských kol postoupili ti nejlepší. Volejbalový klub ze Sokolova měl postup do celorepublikového finále zajištěn ve všech barvách a i ve finálových bojích kluci dokázali, že patří mezi nejlepší hráče v republice.

A jak to celé dopadlo? Ve třech barvách z pěti se v sobotních zápasech kluci dokázali probojovat do finálových skupin, kde se soupeřilo o přední příčky a to samo o sobě byl veliký úspěch. V konkurenci 45 týmů v každé barvě klub hned několikrát obsadil místa v první desítce:

4. místo obsadil tým červené kategorie ve složení Martin Zahrádka, Matěj Borolič, Jan Dvořák, bronzová medaile jim unikla o pouhý bod. Ve stejné kategorii pak 12. místo patří týmu Libor Švec a Richard Pešek.

5. místo mezi nejmladšími volejbalisty uhráli Tomáš Koubek, Tomáš Zahrádka a Míra Švec. Stejné místo si odvezli Petr Koubek, Filip Faust a Tonda Kábrt ze zelené kategorie.

Mezi nejstaršími hráči modré kategorie získali krásné 8. místo Tomáš Vokoun, Adam Králič a Daniel Radkov.

Klukům patří obrovská gratulace za výborné výkony a hlavně za to, že i přes nepřízeň nedělního počasí dokázali ukočírovat kluzký a neposedný balón a získat pro klub tak nádherné umístění. Ještě jednou klukům gratulujeme. Volejbal Sokolov děkuje také rodičům, kteří nám moc pomáhají a my si toho velmi vážíme.

 

 

Republikové kolo v Brně 6. - 7. 9. 2014

Z oblastního kola, které se konalo v Plzni, postoupila všechna družstva: 3x žluté, 1x oranžové, 2x červené.

Žlutý: 1. místo: Honzík Dvořák a Matěj Borolič (bez pocitu prohry si došli pro medaile a obhájili tak prvenství z loňského roku)

6. místo: Radek a Marek Rážovi, 20. místo: Míra Švec a Tomík Koubek

Oranžový: 4. místo (o skóre): Libor Švec a Ríša Pešek

Červený: 8. místo: Petr Koubek a Filip Faust, 20. místo: Kuba Chramosta a Martin Zahrádka

Karlovarský kraj zažil nevídaný úspěch, když jeho zástupci vyhráli 4 barvy: žlutou (Volejbal Sokolov), oranžová + červená (BVC Chodov), modrá dívky (Baník Sokolov). K tomu 2. místo zelená barva (Karlovy Vary) a k tomu 3 x čtvrtá místa. SUPER!!!

TOPlist
aktualizováno: 01.01.2019 23:46:09